Het overnameproces, DD-valkuilen én de rol van AI
Op 27 mei waren we te gast bij CM.com in Breda voor een event met onze kennispartner van Oers, Financieel en strategisch adviseur met een sterke focus op het MKB, familiebedrijven, dga’s en starters.
Het thema was “Juiste voorbereiding op een overnameproces, DD-valkuilen én de rol van AI”.
Bert Bastiaansen, Tim van Rijn en Bram Schop van van Oers namen de aanwezigen mee in de praktijk van M&A, en dan specifiek de kracht van het gebruik van data (w.o. AI).
Tijdens deze interactieve bijeenkomst werden we bijgepraat over de belangrijkste aandachtspunten binnen het M&A en Due Diligence proces.
Samen deelden we praktijkervaringen, concrete voorbeelden en direct toepasbare inzichten om ondernemers en directieteams beter voor te bereiden op een overnametraject.
We hadden een mooie opkomst met ruim 30 leden van tiRCas EMFC RC Alumni Association
Dank CM.com voor de gastvrijheid! Aansluitend was er nog een borrel op het kantoor bij van Oers om na te praten over de bijeenkomst.
Dit was onze laatste kennissessie voor de zomer, op 27 augustus staat het volgende event gepland in de vorm van een ontbijtsessie. Maar daarover volgt later uiteraard nog meer informatie.
Tot slot willen we jullie aandacht vragen voor de VRC enquête, namens de Commissie Ledenrelevantie (zie website VRC). Binnenkort worden jullie daarover benaderd vanuit zowel VRC als tiRCas. Zo blijven we als leden van tiRCas en de VRC relevant in de ontwikkeling van ons eigen vakgebied.