When

17/09/2020    
15:30 - 21:00

Where

Tias Business School
Warandelaan 2, Tilburg

Event Type

Beste Vincent Almering,

Graag nodigen wij je uit om op 17 september 2020 aanwezig te zijn bij de interactieve presentatie “Het pensioenvraagstuk rondom fusies en overnames” door Steven Bakker.

Na een korte opfrissing van uw kennis over het pensioenstelsel in Nederland en de huidige ontwikkelingen daarin zal Steven Bakker uitgebreid ingaan op de werkgeversverplichtingen die voortvloeien uit de pensioenregeling  bij een fusie of overname. Tevens zal hij stilstaan bij het verzamelen van relevante pensioeninformatie ter beoordeling van de werkgeversverplichtingen uit de pensioenregelingen.

Schrijf je snel in want er zijn slechts 30 plaatsen beschikbaar i.v.m. Coronaregelgeving.

Programma:
15:30-16.00: Ontvangst en registratie
16:00-18.30: Presentatie “Het pensioenvraagstuk rondom fusies en overnames”
19:00-21:00: Algemene ledenvergadering tiRCas onder het genot van een hapje en een drankje.

Deelname & Inschrijven
Aanmelden voor deze activiteiten kan via aanmelding op  https://tircas.banster.nl. tot 11 september a.s. Graag per activiteit aanmelden.

Deze activiteit levert 2 PE-punten op.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *